Wykładziny obiektowe

Wykładziny PCV to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem zarówno wśród Klientów, jak i projektantów. Niewątpliwe, oprócz atrakcyjnej ceny, o jego popularności decydują istotne dla użytkowników walory – funkcjonalność, łatwość w utrzymaniu czystości, wysoka odporność na blaknięcie i wiele możliwości aranżacyjnych, w których wykładziny PCV potrafią prezentować się bardzo efektownie.

Ten typ wykładziny sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również, jeśli nie przede wszystkim, w obiektach użyteczności publicznej. Szerokość (do 5 metrów), wytrzymałość i oryginalne wzornictwo pozwalają na stworzenie interesujących wnętrz gastronomicznych, klubowych czy biurowych.

Jeśli szukają Państwo podłogi, która nie tylko nie przysporzy problemów w codziennym użytkowaniu, ale stanie się również gustownym akcentem wnętrza, to wykładzina PCV może okazać się idealnym wyborem.

W naszym salonie oferujemy wykładziny PCV w bogatej gamie kolorów i wzorów – zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych – a także o różnej gramaturze i szerokości. Ponadto posiadamy kolekcje o różnym stopniu połysku oraz fakturze – imitujących szklaną taflę, płytki, metale, kamień, drewno, panele lub parkiet, a także wiele innych oryginalnych powierzchni.

Zapraszamy do naszego salonu w celu zapoznania się z pełną ofertą wykładzin PCV. Z pewnością znajdą Państwo coś interesującego, a my posłużymy profesjonalnym doradztwem, pomocą i zaoferujemy przycięcie wykładziny pod określony przez Państwa wymiar i kształt.

Wykładziny mieszkaniowe TARKETT
http://obiektowe.tarkett.pl/

Wykładziny BALTA 
Wykładziny obeiktowe LENTEX