O firmie

Salon „Sylpol” Wykładziny Dywany od 1991 roku jest liderem w branży pokryć podłogowych oraz usług z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu Państwu produktów – dywanów, wykładzin, chodników oraz dekoracji – zgodnych z aktualnymi trendami i spełniających wszelkie oczekiwania względem jakości, a także na profesjonalnej realizacji prac remontowo-wykończeniowych.

Historia firmy rozpoczęła się w Radomiu, przy ul. Zbrowskiego. To właśnie w tym miejscu powstał nasz pierwszy sklep z wykładzinami, którego działalność spotkała się z uznaniem Klientów a także przyszłych partnerów i dostawców. W związku z dynamicznym rozwojem oraz sukcesami w dotychczasowej pracy zespołu w 2000 roku firma została przeniesiona na ul. Domagalskiego 2, zyskując tym samym większą powierzchnię użytkową. Zmiana ta pozwoliła nam na znacznie poszerzenie oferty, w której, oprócz wykładzin, pojawiły się dywany, chodniki, karnisze, rolety oraz akcesoria.

Dążąc do ciągłego poszerzania świadczonych przez nas usług, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia brygady montażystów wykładzin obiektowych. Od tego momentu mogliśmy oferować swoim Klientom profesjonalne wykonywanie podłóg z wykładzin obiektowych wraz z przygotowaniem podłoża w budynkach użyteczności publicznej.

Nowy etap w historii naszej firmy rozpoczął się 12 lipca 2006 roku. W tym dniu przenieśliśmy siedzibę do własnego, nowego salonu o powierzchni 900 m2. Duża przestrzeń handlowa i magazynowa pozwoliły na wprowadzenie znacznie większej liczy produktów oraz nawiązanie współpracy z kolejnymi producentami, spełniającymi nasze i Klientów oczekiwania. Dywany, chodniki i wykładziny, które do tej pory z uwagi na ograniczone możliwości ekspozycji, prezentowaliśmy w katalogach, znalazły swoje zasłużone miejsce w naszym salonie. W ofercie posiadamy obecnie wykładziny i dywany większości wiodących producentów na świecie, takich jak: Tarkett, Gamrat, Gerflor, Lentex, Balta, Agnella, Dywilan.
Rok 2006 przyniósł zmiany nie tylko w obszarze naszej oferty handlowej, ale również usługowej. Do brygady specjalistów z zakresu montażu wykładzin obiektowych dołączyli architekci wnętrz, projektanci oraz wykwalifikowani wykonawcy prac remontowo-wykończeniowych.

Pasja, dynamiczny rozwój oraz entuzjazm, towarzyszące nam od momentu powstania firmy, zaowocowały stabilną pozycją na rynku i przede wszystkim uznaniem Klientów. Dziś, wieloletnie doświadczenie oraz niezliczona liczba zakończonych sukcesem transakcji i realizacji pozwalają nam na oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

Aby w najwyższym stopniu ułatwić i uprzyjemnić Państwu zakupy w naszym salonie proponujemy fachowe doradztwo, własny transport oraz raty kredytowe. Firmom współpracującym oraz szkołom umożliwiamy zapłatę przelewem bankowym.