Chodnik

Asortyment salonu „Sylpol” to nie tylko szeroki wachlarz dywanów i wykładzin, ale również wiele interesujących wzorów i kolorów chodników, zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Ten typ pokryć podłogowych idealnie sprawdza się w holach, przedsionkach, wąskich pomieszczeniach i sypialniach. Ponadto, w przypadku wielu kolekcji, mamy możliwość skompletowania dywanów i chodników o tym samym wzorze. Dodatkowo, w ramach świadczonych przez nas usług, możemy wykonać z wybranego przez Państwa wzoru chodnika nakładki na schody. W ten sposób uzyskają Państwo spójny efekt wizualny we wnętrzach – dywan + chodnik + nakładki.

W ofercie naszego salonu znajdą Państwo chodniki o długim i krótkim runie, wełniane i syntetyczne, plecione (sznurkowe), z gumowym spodem (antypoślizgowe) oraz łazienkowe. Mogą Państwo zakupić również maty antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu się chodnika i chronią podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami.

Większość wzorów chodników dostępna jest w kilku szerokościach, najczęściej – 67, 80, 90, 100, 120, 133, 150.

Jeśli poszukują Państwo chodnika lub kompletu pokryć podłogowych, zapraszamy do naszego salonu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomoc, obszywanie chodników i wykładzin oraz własny transport.

Fabryka Dywanów Agnella

SONY DSC SONY DSC

Fabryka Dywanów „Weltom” S.A.

SONY DSC SONY DSC

Fabryka Balta

SONY DSC SONY DSC

Chodniki Tureckie

SONY DSC SONY DSC